1. turnaj - Varnsdorf - Pivovar Kocour

16. července 2022

Do třetice 3 na 3 v pivovaru Kocour Varnsdorf a opět s rekordní účastí hráčů i diváků - Lepší oslavu 10. narozenin Schrodingerova institutu si basketbalová akademie nemohla přát.

Zahájení 10. ročníku Letní streetballové ligy Šluknovska v areálu pivovaru Kocour byla “jedna velká jízda 3x3”. Skvělé zázemí a nově připravené tři kurty, na kterých bezmála třicet týmů s mezinárodní účastí odehrálo přes padesát utkání v šesti kategoriích, skýtaly nadmíru zábavy, emocí, adrenalinu a radosti, už od ranních hodin. Průběh turnaje nevykolejila ani dešťová přeháňka a několik karambolů na hřišti. Obě otevřené soutěže ve střelbě zpoza tříbodového oblouku a čáry trestného hodu vyhrála Zuzka Poživilová a těsně před vyhlášením výsledků, gratuloval “kocour Erwin” čerstvým novomanželům procházejících špalírem tleskajících streetballistů. Speciální poděkování patří panu Josefu Šustovi, jeho týmu z pivovaru Kocour a zároveň i všem členům organizačního týmu LSLŠ. Výsledné umístění v turnaji, ale i další informace o Letní streetballové lize Šluknovska, včetně významných partnerů, naleznete tady.

Pomyslná laťka pro další dva turnaje 10. ročníku LSLŠ je nastavena vysoko a už teď se těšíme na 20. srpen, kdy proběhne street na hřišti “pod Sokolovnou”, Určitě doražte a vychutnejte si nejen nezapomenutelnou atmosféru basketbalu pod otevřeným nebem, ale i progresivní kulinářské umění “sport-gastro” kluků z FitMeal.